Juanfran prosił o wybaczenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / PAP/EPA/PETER POWELL /
PAP/EPA / PAP/EPA/PETER POWELL /

Piłkarze Atletico Madryt przegrali drugi finał Ligi Mistrzów w ciągu ostatnich trzech sezonów. Za kolejne niepowodzenie przepraszali swoich fanów po spotkaniu.

W tym artykule dowiesz się o:

Robił to szczególnie Juanfran, który w konkursie "jedenastek" nie wykorzystał z rzutu karnego (trafił w słupek).

"Juanfran po meczu prosił kibiców Atletico o wybaczenie. Dostał od nich wielką owację. Pokazuje to, jak pięknym sportem jest piłka nożna" - pisze na Twitterze jeden z hiszpańskich dziennikarzy.

Atletico przegrało z Realem 3:5 w serii rzutów karnych. Po 120 minutach było 1:1.

To już drugi przegrany finał piłkarzy Atletico w ciągu ostatnich trzech lat. W sezonie 2013-14 także lepszy był Real. Drużyna Diego Simeone prowadziła wówczas 1:0 do trzeciej minuty doliczonego czasu gry. Wyrównał jednak Sergio Ramos, a w dogrywce zawodnicy Realu strzelili jeszcze trzy gole i wygrali 4:1.

{"id":"","title":""}