Pogoń Szczecin - Korona Kielce na żywo. Transmisja TV, stream online. Gdzie oglądać?

W ramach 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy w piątkowy wieczór Pogoń Szczecin podejmie Koronę Kielce. Transmisję z tego wydarzenia można oglądać na antenie Eurosport 2. Mecz będzie dostępny również w internecie. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
PAP / Marcin Bielecki

Mecz na żywo: Pogoń Szczecin - Korona Kielce. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W piątek 22 lipca o godzinie 18:00 zostanie rozegranie starcie 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Pogoń Szczecin zmierzy się z Koroną Kielce. Transmisja TV z tego pojedynku odbędzie się na antenie Eurosport 2.

Wszyscy, którzy z różnych powodów nie mogą zobaczyć meczu w telewizji, mogą zrobić to na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie Eurosport Player.

Tekstowa relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Pogoń Szczecin na inaugurację ekstraklasy mierzyła się z Wisłą Kraków. Rozpoczęła to starcie stratą gola już w 3. minucie. Po fantastycznym rajdzie Patryka Małeckiego futbolówkę do siatki Portowców wbił Paweł Brożek. Szczecinianie odpowiedzieli trafieniem Jarosława Fojuta, który świetnie wykorzystał zamieszanie w polu karnym Białej Gwiazdy i celnie główkował do bramki strzeżonej przez Michała Miśkiewicza. W drugiej połowie Wisła przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Rzut wolny na gola zamienił Rafał Pietrzak. Korona Kielce również zaliczyła falstart na starcie rozgrywek. Przegrała aż 0:4 z KGHM Zagłębiem Lubin. Co ciekawe, wszystkie bramki tego meczu padły w jego pierwszej połowie.

Dodatkowych emocji piątkowemu starciu obu ekip dodaje fakt, że Korona Kielce nigdy nie wygrała na stadionie w Szczecinie. Biorąc pod uwagę te statystykę, to Pogoń Szczecin trzeba uznać za faworyta.

Początek mecz o godzinie 18:00. Transmisja TV: Eurosport 2. Stream online: Eurosport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.