Koniec świetnej passy Zagłębia Lubin

Dwie świetne passy Zagłębia Lubin zakończyła Pogoń Szczecin w niedzielne popołudnie w czwartej kolejce Lotto Ekstraklasy. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Bartosz Zimkowski
Martin Polacek WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński / Na zdjęciu: Martin Polacek

To pierwszy stracony gol przez KGHM Zagłębie Lubin w lidze - nie tylko w tym sezonie. Miedziowi już w dwóch ostatnich pojedynkach minionej kampanii nie sięgali do własnej siatki. Świetnie bronił Martin Polacek, ale i cała defensywa spisywała się znakomicie.

Ostatnim graczem, który do niedzielnego popołudnia miał na rozkładzie słowackiego golkipera Zagłębia był zawodnik... Pogoni Szczecin Ricardo Nunes. 544 minut - tyle w sumie czyste konto zachowywał Martin Polacek.

Jednak to nie jedyna passa, którą przerwała ekipa Kazimierza Moskala. Zagłębie wygrało bowiem osiem kolejnych spotkań w ekstraklasie - pięć z zeszłego sezonu i trzy pierwsze właśnie trwającego.