Bogusław Leśnodorski nie wytrzymał. Stanowcza reakcja prezesa Legii Warszawa

Bogusław Leśnodorski jednoznacznie skomentował postawę piłkarzy Legii Warszawa w przegranym w fatalnym stylu meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy z Arką Gdynia (1:3). Dla niektórych zawodników był to być może ostatni występ w barwach mistrza Polski.

Maciej Kmita
Piotr Kucza/Newspixpl / Piotr Kucza/Newspix.pl

W spotkaniu z beniaminkiem trener Besnik Hasi dał szansę zawodnikom, którzy w tym sezonie mają status zmienników i rezerwowi mistrza Polski nie sprostali beniaminkowi z Gdyni, ulegając mu 1:3.

Bogusław Leśnodorski jeszcze przed końcowym gwizdkiem pokusił się o jednoznaczny komentarz do postawy legionistów w starciu z Arką. "Kilku piłkarzy nie może grać już w tej drużynie" - napisał prezes stołecznego klubu na Twitterze.

Kogo Leśnodorski miał na myśli? Można tylko domniemywać, ale największy błąd w I połowie popełnił kapitan Jakub Rzeźniczak, którego już w przerwie trener Hasi zastąpił Guilherme. Mocno rozczarowali też Tomasz Brzyski, Michaił Aleksandrow, Stojan Vranjes czy - mimo strzelenia honorowego gola - Kasper Hamalainen.