Chwile grozy w Niecieczy, piłkarz Bruk-Bet Termaliki zasłabł

Zaledwie 23 minuty trwał występ Samuela Stefanika w meczu z Legią Warszawa. Zawodnik Bruk-Bet Termaliki opuścił boisko, a sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że wezwano karetkę pogotowia.

Szymon Mierzyński
PAP / Jacek Bednarczyk

Słowak został zastąpiony przez Guilherme Sityę, ale tuż po tym jak zasiadł na ławce, poczuł się słabo i natychmiast zapadła decyzja, by udał się do szpitala.

Jak podał reporter Canal+, Samuelowi Stefanikowi spadł poziom cukru, który starano się podnieść specjalnymi batonami. W szpitalu w Tarnowie natomiast piłkarz przejdzie najprawdopodobniej badanie EKG.

W obecnym sezonie - wliczając pojedynek z Legią - 24-latek zanotował dziewięć spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Do przerwy Bruk-Bet Termalica prowadzi z mistrzem Polski 1:0. Gola z rzutu karnego zdobył Vlastimir Jovanović.

Wojciech Szczęsny vs Karol Linetty! A- Roma vs UC Sampdoria NA ŻYWO w najbliższą niedzielę o 14:55 w Eleven Sports. Oglądaj online na elevensports.pl lub w Cyfrowym Polsacie, nc+ oraz w kablówkach – takich, jak UPC, Vectra, Multimedia, INEA czy TOYA.