Obraźliwe słowa Neymara w kierunku sędziego

Neymar był bardzo niezadowolony z pracy sędziego w meczu Ligi Mistrzów z Borussią Moenchengladbach. Brazylijczyk zwrócił się też w nieparlamentarnych słowach do Damira Skominy, które przytoczył dziennik "Sport".

Tomasz Skrzypczyński
PAP/EPA / MAJA HITIJ

Spotkanie z Borussią Moenchengladbach nie było udane dla Neymara. Brazylijczyk wprawdzie dobrze rozpoczął mecz, jednak wraz z upływającymi minutami jego gra mogła tylko denerwować kibiców. Piłkarz notował nieudane dryblingi i nie stwarzał zagrożenia pod bramką gospodarzy.

Zrehabilitował się dopiero w drugiej połowie, gdy zaliczył asystę przy golu Ardy Turana. Było to jednak jedno z niewielu udanych zagrań reprezentanta Canarinhos, który na dodatek w końcówce meczu wdał się w kłótnię z arbitrem.

Niezadowolony z decyzji Damira Skominy zwrócił się do niego słowami: "Tak, tak, idź i odpie... się". Ujawnili to dziennikarze katalońskiej gazety "Sport". Słoweński sędzia pokazał mu za to żółtą kartkę.

Mimo słabszej postawy Neymara FC Barcelona wygrała w Moenchengladbach 2:1 i po dwóch kolejkach zmagań ma na swoim koncie komplet sześciu punktów.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)