Anglia: kolejna asysta Pawła Wszołka

Drugą asystę w tym sezonie w The Championship zaliczył Paweł Wszołek. W derbach Londynu jego Queens Park Rangers pokonało Fulham 2:1.

Bartosz Zimkowski
Polak Paweł Wszołek (L) i Fin Joel Pohjanpalo (P) PAP / Maciej Kulczyński / Polak Paweł Wszołek (L) i Fin Joel Pohjanpalo (P)

Polak pojawił się w podstawowym składzie Queens Park Rangers i w 20. minucie goście wyszli na prowadzenie. Do siatki Fulham trafił Conor Washington, a asystę zaliczył Paweł Wszołek.

W drużynie QPR zabrakło nawet na ławce rezerwowych drugiego z Polaków Ariela Borysiuka.

Fulham wyrównało zaraz po przerwie, gdy gola zdobył Tim Ream. W 63. minucie Olamide Shodipo zmienił Wszołka, a inny rezerwowy Idrissa Sylla zapewnił Queens Park Rangers cenne zwycięstwo.

Londyńczycy mają 15 punktów na koncie po jedenastu spotkaniach.