Ligue 1: Gol Mariusza Stępińskiego, zwycięstwo FC Nantes

Mariusz Stępiński z drugim golem w Ligue 1! Dzięki trafieniu Polaka FC Nantes odniosło cenne domowe zwycięstwo 1:0 nad SC Bastia.

Szymon Mierzyński
Mariusz Stępiński Newspix / Fred Marvaux/Icon Sport / Na zdjęciu: Mariusz Stępiński
Były napastnik Ruchu Chorzów trafił do siatki w 18. minucie po szybkiej akcji. Asystę przy tym golu zapisał Emiliano Sala, który przedłużył prostopadłe podanie. Mariusz Stępiński wykorzystał natomiast pochopne wyjście z bramki Thomasa Vincensiniego i oddał skuteczny płaski strzał z narożnika boiska.

Polak rozegrał dobre zawody, bo był bardzo widoczny. Poza golem jeszcze kilka razy zagroził rywalom i tym występem z pewnością ugruntował swoją pozycję w składzie.

W innych spotkaniach najciekawiej było w Dijon, gdzie gospodarze przeprowadzili skuteczną pogoń za Montpellier HSC. Przegrywali już 0:2, potem 1:3, a mimo to w 90. minucie wyszarpnęli remis.

Pełną pulę zainkasowały natomiast SM Caen i Lille OSC, które okazały się lepsze odpowiednio od Toulouse FC oraz AS Nanncy Lorraine.

->Tabela Ligue 1

Wojciech Szczęsny kontra Mauro Icardi! AS Roma – Inter NA ŻYWO 2.10 o 20:40 w Eleven. Oglądaj online na elevensports.pl lub u największych operatorów – takich jak Cyfrowy Polsat, nc+, UPC, Vectra, Multimedia, INEA czy TOYA.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Mariusz Stępiński dobije w obecnym sezonie do granicy 10 goli w Ligue 1?