Pierwsza taka seria Realu Madryt od 10 lat

Real Madryt niespodziewanie tylko zremisował z SD Eibar (1:1) w niedzielnym meczu siódmej kolejki La Liga Santander. Dla drużyny z Bernabeu to już czwarty remis z rzędu.

Tomasz Skrzypczyński
PAP/EPA / JUANJO MARTIN

Real Madryt znakomicie rozpoczął sezon, wygrywając pierwsze sześć spotkań, licząc wszystkie rozgrywki. W ostatnich tygodniach Królewscy spisują się jednak słabiej, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach.

Cztery ostatnie spotkania Realu - z Villarreal, UD Las Palmas, Borussią Dortmund i niedzielne z SD Eibar zakończyło się remisami. Jak poinformował serwis whoscored.com taka seria klubowi z Santiago Bernabeu nie przytrafiła się od 10 lat.

Szansę na przerwanie złej passy zespół Zinedine'a Zidane'a będzie miał po przerwie na spotkania reprezentacji narodowych. 15 października Real zmierzy się na wyjeździe z Realem Betis.

Trzy dni później z kolei rywalem Królewskich będzie Legia Warszawa. Obu drużynom przyjdzie się zmierzyć w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.