Ładna bramka Adriana Mierzejewskiego w Pucharze Ligi ZEA (wideo)

Adrian Mierzejewski z kolejną bramką w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Polak trafił do siatki w meczu Pucharu Ligi, w którym jego Al-Sharjah SCC pokonało Hatta Club 4:0.

Szymon Mierzyński
Adrian Mierzejewski był wielką gwiazdą Al-Nasr Rijad PAP/EPA / Adrian Mierzejewski był wielką gwiazdą Al-Nasr Rijad

Były piłkarz Wisły Płock i Polonii Warszawa zdobył gola w 83. minucie ładnym uderzeniem sprzed pola karnego. Jego drużyna triumfowała ostatecznie 4:0, odnosząc drugie zwycięstwo w rozgrywkach. Teraz w siedmiozespołowej grupie A, z której do półfinału awansują dwie najlepsze ekipy, zajmuje pozycję wicelidera.

Wtorkowa bramka była trzecią Adriana Mierzejewskiego w Pucharze Ligi Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Emirates Cup). Polak spędził na boisku 90 minut.

Hatta Club - Al-Sharjah SCC 0:4 (0:0)
0:1 - Belal Yusif Abdulla 51'
0:2 - Gelmin Rivas 70'
0:3 - Jin-Hyng Song 72'
0:4 - Adrian Mierzejewski 83'