Szef Bayernu Monachium wściekły. "Ten klub nie może tak grać"

Szef Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge nie krył wściekłości po zremisowanym 2:2 spotkaniu z Eintrachtem Frankfurt. - Tak grać po prostu nie możemy. Musimy być szczęśliwi, że zdobyliśmy punkt - powiedział.

Mateusz Karoń
CHRISTOF STACHE / AFP / CHRISTOF STACHE / AFP

Rummenigge przeszedł przez strefę mieszaną z grobową miną. Zagadnięty przez dziennikarzy, wydusił z siebie krótką wypowiedź.

- Tego jak zagraliśmy w pierwszej połowie, nie da się nazwać Bayernem Monachium. Tak grać po prostu nie możemy. Musimy być szczęśliwi, że zdobyliśmy punkt - rzucił szef mistrza Niemiec.

Bawarczycy zremisowali drugi mecz ligowy z rzędu. Wcześniej punkt w meczu z nimi zdobyli zawodnicy 1.FC Koeln (1:1).

Eintrachtowi chodziło o coś więcej niż "oczko" czy sensację. Zespół z Frankfurtu na gola strzelonego Bayernowi czekał równo 800 minut. W sobotę podopieczni Niko Kovaca zagrali bez jakiegokolwiek strachu. Potrafili stworzyć sobie więcej klarownych okazji niż wyżej notowani rywale.

Czy Bayern Monachium wygra następny mecz ligowy?