Zinedine Zidane: Jestem zachwycony grą

Zinedine Zidane nie ukrywał radości po sobotnim meczu Realu Madryt z Realem Betis, który jego drużyna wygrała aż 6:1 (4:0). - To było kompletne spotkanie - powiedział francuski szkoleniowiec.

Tomasz Skrzypczyński
PAP/EPA

Królewscy przerwali w sobotę passę czterech remisów z rzędu i rozgromili w Sewilli miejscowy Real Betis. Już po pierwszej, doskonałej połowie w ich wykonaniu, Real prowadził 4:0. Ostatecznie wygrał 6:1.

Zachwycony występem swoich zawodników był Zinedine Zidane. Trener gości chwalił na konferencji prasowej wszystkich graczy Realu, w tym Isco i Mateo Kovacicia, którzy otrzymali szansę gry w podstawowym składzie.

- Isco rozegrał świetny mecz, bardzo mocno pracował od pierwszego gwizdka sędziego. Wszyscy moi piłkarze świetnie rozpoczęli mecz - jeśli tak będzie zawsze, trudno będzie komukolwiek uzyskać z nami dobry wynik - ocenił Zidane.

Jednego gola zdobył w sobotę Cristiano Ronaldo, dla którego było to pierwsze ligowe trafienie od miesiąca.

- Jestem bardzo zadowolony z jego gry, nie tylko z bramki. Nie widziałem jednak u niego nerwowości, był bardzo skupiony na tym, żeby drużyna wygrała całe spotkanie - pochwalił Portugalczyka trener.

Zidane nie chciał się wypowiadać na temat najbliższego meczu Realu. Już we wtorek Królewscy zagrają u siebie z Legią Warszawa w trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.