Real - Legia. Gareth Bale przerwał złą passę

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA /  	PAP/EPA/Javier Lizon /
PAP/EPA / PAP/EPA/Javier Lizon /

Choć trudno w to uwierzyć, gol Garetha Bale'a strzelony we wtorek Legii Warszawa był pierwszym trafieniem Walijczyka w tych rozgrywkach od niemal dwóch lat.

W 16. minucie meczu z mistrzem Polski Gareth Bale pokazał swój znak firmowy. Walijczyk minął rywala w narożniku pola karnego i posłał potężną bombę w kierunku dalszego słupka bramki. Arkadiusz Malarz nie miał szans na skuteczną interwencję.

Królewscy ostatecznie wygrali spotkanie 5:1, a Bale miał powody do radości. We wtorkowy wieczór przerwał swoją złą serię.

Po raz ostatni walijski skrzydłowy trafił do siatki w Lidze Mistrzów prawie dwa lata temu! W grudniu 2014 roku Bale pokonał bramkarza Łudogorca Razgrad i od tej pory czekał na swojego kolejnego gola.

Gwiazdor Królewskich zaliczył aż 16 kolejnych meczów bez strzelonej bramki. Teraz zapewne liczy, że kolejna taka passa mu się już nie przydarzy.

[color=black]ZOBACZ WIDEO Malarz: Boli mnie liczba wpuszczonych goli