Francuskie media: Łukasz Teodorczyk na celowniku Lille OSC

Według francuskiego serwisu "mercato365.com", polski napastnik Łukasz Teodorczyk znalazł się w kręgu zainteresowań Lille OSC.

Tomasz Rosiński
Łukasz Teodorczyk, piłkarz Anderlechtu i reprezentacji Polski Newspix / Na zdjęciu: Łukasz Teodorczyk, piłkarz Anderlechtu i reprezentacji Polski
Wysłannicy Lille obserwowali Teodorczyka podczas meczu 10. kolejki ligi belgijskiej RSC Anderlecht - KSC Lokeren (1:0), kiedy to Polak w 89. minucie ładnym strzałem głową zapewnił zwycięstwo swojemu zespołowi.

25-letni zawodnik kadry Polski przed sezonem 2016/2017 został wypożyczony z Dynama Kijów do ekipy z Anderlechtu, w której barwach spisuje się bardzo dobrze. Łukasz Teodorczyk dotychczas rozegrał we wszystkich rozgrywkach 14 spotkań, strzelając 9 goli.

Klub z Anderlechtu ma prawo pierwokupu "Teo" z Dynama za kwotę 5 milionów euro. Zdaniem belgijskich mediów, działacze "Fiołków" najprawdopodobniej wyłożą tę sumę za Polaka.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Twoim zdaniem, Łukasz Teodorczyk powinien po sezonie 2016/2017 zmienić barwy klubowe?