Kontuzja Andresa Iniesty. Jest pierwsza diagnoza

Andres Iniesta już w 14. minucie meczu Valencia - Barcelona musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Pierwsze diagnozy mówią o uszkodzonym więzadle pobocznym strzałkowym w prawym kolanie.

Grzegorz Wojnarowski
PAP/EPA / ALEJANDRO GARCIA
Iniesta doznał urazu w wyniku faulu pomocnika Valencii Enzo Pereza, którego sędzia Alberto Undiano Mallenco w żaden sposób nie ukarał. Pomocnik Barcelony nie był w stanie kontynuować gry i został zmieniony przez Ivana Rakiticia.

Pierwsze informacje od sztabu medycznego "Dumy Katalonii" mówią o częściowo zerwanym więzadle pobocznym strzałkowym w prawym kolanie. Kolejne badania Iniesta przejdzie już w Barcelonie. Bardziej szczegółowe informacje powinny pojawić się późnym wieczorem.

W meczu 9. kolejki LaLiga Barcelona pokonała na Estadio Mestalla Valencię 3:2, zwycięskiego gola dla gości zdobył w 94. minucie Leo Messi strzałem z rzutu karnego.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Barcelona zostanie w tym sezonie mistrzem Hiszpanii?