Najlepsze mecze pod wodzą Adama Nawałki

Mija już trzy lata odkąd Adam Nawałka został selekcjonerem reprezentacji Polski. Nie brakuje meczów, w których kadra zagrała wybitne spotkania. Wybraliśmy siedem najlepszych z 33, w jakich dotychczas poprowadził Biało-Czerwonych.

Artur Długosz

7. Gruzja - Polska 0:4, el. do Euro 2016

Mecz eliminacji Euro 2016. Po pierwszej połowie nic nie wskazywało na wysokie zwycięstwo Polaków. Tuż po przerwie Kamil Glik dał Biało-Czerwonym prowadzenie. Później poszło już dużo lepiej. Po kolejnym stałym fragmencie gry Grzegorz Krychowiak trafił do siatki Gruzinów, a gdy Sebastian Mila podwyższył na 3:0, było już wiadomo, że tego dnia Polakom już nic nie grozi. Dzieła zniszczenia rywali dopełnił Arkadiusz Milik.

Najbardziej cieszył się członek sztabu szkoleniowego Tomasz Iwan, który ostatnią wizytę w stolicy Gruzji zakończył niechlubną porażką 0:3. Polacy zakończyli jesienne zmagania okazałym zwycięstwem, które wlało nadzieje w serca fanów w awans na Euro 2016.

Jak długo jeszcze poprowadzi kadrę Adam Nawałka?