Jamie Carragher: To było najgorsze 45 minut Zlatana Ibrahimovicia

Jamie Carragher uważa, że pierwsza połowa meczu Pucharu Ligi Angielskiej z Manchesterem City była w wykonaniu Zlatana Ibrahimovicia najgorsza w jego karierze.

Tomasz Skrzypczyński
Getty Images / Michael Steele

W meczu 4. rundy Pucharu Ligi Angielskiej Manchester United pokonał The Citizens 1:0 po golu Juana Maty. Spotkanie z lokalnym rywalem było udane dla gospodarzy tylko w drugiej połowie.

Pierwsza część spotkania bardzo rozczarowała bowiem kibiców, a szczególnie postawa Zlatana Ibrahimovicia. Szwed zupełnie nie radził sobie z obrońcami rywali i nie pomagał drużynie.

Krytycznie grę napastnika ocenił m.in. Jamie Carragher. - To było chyba najgorsze 45 minut w jego karierze - ogłosił były wieloletni obrońca Liverpoolu.

Ibrahimović udanie rozpoczął sezon w nowych barwach, jednak w Premier League nie może trafić do siatki od 10 września. Wtedy strzelił gola w spotkaniu z... Manchesterem City.

W najbliższej kolejce ligowej zespół Jose Mourinho zmierzy się na własnym boisku z Burnley FC.

Czy Zlatan Ibrahimović strzeli gola w najbliższej kolejce Premier League?