Sprawdź, co przegapiłeś. Najważniejsze wydarzenia soboty

Robert Lewandowski nie potrafił zdobyć gola w sobotnim meczu z Bayerem Leverkusen, ale Bayern wygrał 2:1. W Premier League liderem pozostała Chelsea. Sprawdź, co się wydarzyło w sobotę.

Bartosz Zimkowski

Bundesliga: Bayern Monachium wreszcie wygrał. Słaba gra mistrza Niemiec

Bayern Monachium przerwał serię trzech meczów bez zwycięstwa. Najstarsza ekipa Bundesligi pokonała jedną z młodszych drużyn w niemieckiej ekstraklasie, czyli Bayer Leverkusen 2:1. --> WIĘCEJ

Premier League: kosmiczne emocje w meczu Fabiańskiego

Swansea City wygrała z Crystal Palace 5:4 w meczu 13. kolejki Premier League, chociaż jeszcze w 90. minucie przegrywała 3:4. Niestety aż cztery gole wpuścił Łukasz Fabiański. --> WIĘCEJ

Bruk-Bet, czyli Atletico z Niecieczy

- Jesteśmy miniaturką Atletico Madryt. Wszyscy ciężko pracujemy i to przynosi efekt na boisku - mówi trener Bruk-Betu, Czesław Michniewicz. Jego drużyna jest rewelacją sezonu, która wyprzedza w tabeli takie marki jak Legia czy Lech. --> WIĘCEJ

Absencja Jakuba Błaszczykowskiego w meczu VfL Wolfsburg. Polaka wykluczył uraz

Jakub Błaszczykowski nie znalazł się w kadrze meczowej VfL Wolfsburg na wyjazdowy pojedynek 12. kolejki Bundesligi z FC Ingolstadt (1:1), który odbył się w sobotnie popołudnie. --> WIĘCEJ

Bundesliga: Eintracht Frankfurt nie przestaje zaskakiwać. Wyrwał punkty z gardła Borussii Dortmund

Eintracht Frankfurt wciąż jest jedną z największych niespodzianek rundy. Zespół Niko Kovaca pokonał Borussię Dortmund 2:1 i do pierwszego w tabeli RB Lipsk traci tylko sześć punktów. --> WIĘCEJ

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Lewandowski zostanie królem strzelców Bundesligi?