FC Barcelona - Real Madryt. Luis Suarez wkurzony po meczu: Byliśmy lepsi!

FC Barcelona była o krok od wygrania z Realem Madryt w sobotnim El Clasico, ale straciła gola na 1:1 w ostatniej minucie meczu. - Jestem wkurzony! - powiedział na antenie stacji beIN Luis Suarez, napastnik "Dumy Katalonii".

Paweł Kapusta
PAP/EPA / Juan Carlos Cardenas

Gospodarze prowadzili z "Królewskimi" od 53. minuty właśnie dzięki trafieniu Luisa Suareza. Goście wyrównali tuż przed ostatnim gwizdkiem, gdy na zegarze wybiła już 90. minuta meczu za sprawą uderzenia Sergio Ramosa.

- Szkoda, że tak się to wszystko ułożyło. Byliśmy lepsi, stworzyliśmy sobie wiele dogodnych okazji do zdobycia bramek, ale niestety jeśli nie strzelasz na 2:0, musisz się liczyć ze stratą gola i punktów - powiedział po ostatnim gwizdku Suarez.

Piłkarz Barcelony nie krył emocji, widać było, że osiągnięty wynik go nie satysfakcjonuje. - Jestem zdenerwowany, bo naszym obowiązkiem jest wygrywanie na Camp Nou. Teraz jedyne, co możemy robić, to wygrywać z innymi rywalami i czekać na to, aż Real straci punkty - powiedział.

Liderem La Liga pozostaje Real Madryt, który nad Barceloną ma sześć punktów przewagi.

Czy FC Barcelona zostanie w sezonie 2016-17 mistrzem Hiszpanii?