Andres Iniesta kontuzjowany

Andres Iniesta doznał kontuzji w czwartkowym meczu Pucharu Króla z Realem Sociedad (1:0). Pomocnik Barcelony nie wyszedł na drugą połowę spotkania z powodu urazu mięśnia łydki.

Tomasz Skrzypczyński
Enzo Perez atakuje Andresa Iniestę Getty Images / David Ramos / Enzo Perez atakuje Andresa Iniestę
Andres Iniesta pojawił się w podstawowym składzie Barcelony na spotkanie z Realem Sociedad i był w pierwszej połowie wyróżniającym się zawodnikiem Blaugrany. Nie wybiegł jednak wraz z kolegami na drugie 45 minut.

Hiszpan pozostał w szatni z powodu urazu. Jak poinformowały katalońskie media, pomocnik doznał kontuzji mięśnia łydki. Nie wiadomo jeszcze jak poważny jest to problem i czy piłkarza czeka kolejna przerwa w grze.

Iniesta pauzował już bowiem w tym sezonie z powodu kłopotów ze zdrowiem. Jesienią ubiegłego roku stracił dwa miesiące z powodu kontuzji kolana, której doznał w meczu ligowym z Valencią.

W najbliższą niedzielę Duma Katalonii zagra na wyjeździe z Eibar w ramach 19. kolejki La Liga Santander.

Mecz na szczycie Serie A w Eleven Sports! 22 stycznia o 12:25 Juventus zmierzy się z Lazio. Zobacz to NA ŻYWO na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Toya czy Netia.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy FC Barcelona zdobędzie po raz trzeci z rzędu Puchar Króla?