Luis Enrique domaga się powtórek wideo

Luis Enrique nie kryje rozczarowania nieuznanym golem Jordiego Alby. Trener FC Barcelona chce, by sędziowie w Primera Division mieli możliwość korzystania z powtórek wideo.

Karol Borawski
Getty Images / Alex Grimm

W niedzielę FC Barcelona tylko zremisowała na wyjeździe z Betisem (1:1), a jeden punkt uratowała w 90. minucie spotkania za sprawą Luisa Suareza.

Piłkarze Dumy Katalonii powinni doprowadzić do wyrównania w 76. minucie, ale sędzia Alejandro Hernandez nie zauważył, że piłka znalazła się w bramce.

- Widziałem zdjęcia. Sędziowie potrzebują pomocy. Myślę, że może im pomóc technologia - powiedział Luis Enrique.

Trener Barcelony cieszy się z remisu osiągniętego na trudnym terenie. - W pierwszej połowie nie męczyliśmy się, ale nie stwarzaliśmy zagrożenia. W drugiej rywale nas przycisnęli, zdominowali. Wyjeżdżam stąd z uczuciem, że wywalczyliśmy punkt - dodał.

Po 20 rozegranych meczach FC Barcelona ma 42 "oczka". Ekipa prowadzona przez Luisa Enrique traci jeden punkt do Realu Madryt, który rozegrał dwa mecze mniej.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy sędziowie Primera Division powinni mieć możliwość korzystania z powtórek wideo?