Angielskie media oceniły występ Kamila Grosickiego. "Polak wyblakł po przerwie"

Kamil Grosicki zagrał 60 minut w pierwszym meczu 25. kolejki Premier League. Hull City przegrało na Emirates Stadium z Arsenalem 0:2. Oto, co napisały o tym spotkaniu angielskie media.

Bartosz Zimkowski

Sky Sports:

Dziennikarze brytyjskie stacji telewizyjnej Sky Sports przyznali Kamilowi Grosickiemu przeciętną notę "sześć" (skala ocen 1-10, wyjściowa 6), ale wśród pomocników lepszą dostał tylko Lazar Marković (otrzymał "ósemkę").

W meczowej relacji tylko raz pada nazwisko reprezentanta Polski. Mowa o sytuacji z pierwszej połowy, kiedy Grosicki świetnie dośrodkował w pole karne, ale Niasse nie zdołał pokonać Petra Cecha. To jedyna wzmianka o Grosickim na Sky Sports.

Noty wg Sky Sports:

Arsenal: Cech (7), Bellerin (7), Mustafi (7), Koscielny (6), Gibbs (6), Oxlade-Chamberlain (6), Coquelin (6), Walcott (5), Ozil (5), Iwobi (5), Sanchez (9).
Rezerwowi: Elneny (5), Lucas (4), Welbeck (4).

Hull City: Jakupovic (7), Elabdellaoui (6), Ranocchia (7), Maguire (6), Robertson (6), Huddlestone (5), N'Diaye (5), Markovic (8), Grosicki (6), Clucas (5), Niasse (8).
Rezerwowi: Diomande (4), Elmohamady (4), Evandro (4).

Czy Grosicki w następnym meczu zagra od 1. minuty?