Gareth Bale: Świetnie jest wrócić na boisko

Gareth Bale wrócił do gry po przerwie spowodowanej kontuzją i zdobył gola w sobotnim meczu z Espanyolem (2:0). - To świetne uczucie wrócić na boisko na Santiago Bernabeu - przyznał Walijczyk.

Karol Borawski
PAP/EPA / MARISCAL

Bale był poza grą przez trzy miesiące z powodu kontuzji kostki. Zawodnik Realu Madryt pojawił się na placu gry w 71. minucie, a już 12 minut później cieszył się z gola.

- To świetne uczucie wrócić na boisko na Santiago Bernabeu! Dziękuję wszystkim kibicom za niesamowite powitanie - powiedział po meczu.

- Czuję się bardzo dobrze po pracy, jaką wkładałem przez ostatnie trzy miesiące, by wrócić do gry. Dzięki zdobytej bramce czuję się świetnie - dodał.

Bale imponuje strzelecką formą. W swoich ostatnich 28 meczach w barwach Królewskich zdobył 23 gole.

Real Madryt prowadzi w Primera Division z dorobkiem 52 punktów. Zespół dowodzony przez Zinedine'a Zidane'a jest jedną nogą w ćwierćfinale Ligi Mistrzów po środowym zwycięstwie 3:1 z SSC Napoli.

Doskonały występ Kevina Gameiro! Zobacz skrót meczu Sporting - Atletico [ZDJĘCIA ELEVEN]

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Real Madryt wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?