Trener Herthy Berlin wściekły po golu Roberta Lewandowskiego

Pal Dardai nie krył wściekłości po wyrównującym golu Roberta Lewandowskiego. Trener Herthy Berlin uważa, że sędzia powinien zakończyć mecz wcześniej.

Karol Borawski
PAP/EPA / Felipe Trueba

W 90 minucie Hertha prowadziła w Berlinie 1:0. Sędzia Patrick Ittrich doliczył pięć minut. Robert Lewandowski zdobył gola pod koniec szóstej minuty doliczonego czasu gry.

Dardai uważa, że w takiej sytuacji każdy zespół czułby się pokrzywdzony. - Po pierwsze muszę powiedzieć, że mój zespół zagrał znakomicie. Mieliśmy również wiele okazji, by zdobyć drugiego gola, ale się nie udało - powiedział.

- Niestety było za dużo doliczonego czasu, to jest bonus Bayernu. To nie był mecz pucharowy, nie mieliśmy grać 120 minut. Przykro mi, ale po pięciu dodatkowych minutach sędzia powinien zakończyć mecz - dodał trener.

Pomocnik Herthy Sebastian Langkamp wypowiedział się w podobnym tonie. - Graliśmy mecz życia. To prawdopodobnie niepisana zasada, że przeciwko nim nikt nie może wygrać - przyznał.

Po sobotnim remisie Hertha zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów. Bayern Monachium prowadzi z 50 punktami.

PA: Manchester City nie dał rady II-ligowcowi [ZDJĘCIA ELEVEN]