Dani Alves może ponownie trafić pod opiekę Pepa Guardioli. Piłkarzem Juventusu Turyn zainteresowany jest Manchester City.

Karol Borawski
Getty Images / Aitor Alcalde

Były obrońca FC Barcelona był łączony z przenosinami do Premier League w zimowym oknie transferowym, ale wtedy był wykluczony z gry z powodu kontuzji.

Według "The Sun", 33-letni zawodnik chciałby przed zakończeniem kariery spróbować brytyjskiego futbolu.

W ostatnim czasie Dani Alves dostaje mniej szans w Juventusie na rzecz wracającego do wysokiej formy Stephana Lichtsteinera.

Brazylijczyk wszedł z ławki rezerwowych w 73. minucie środowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z FC Porto, a minutę później ustalił wynik na 2:0.

W obecnym sezonie Dani Alves rozegrał w barwach Juventusu 17 meczów, zdobył trzy gole i zaliczył trzy asysty.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Dani Alves poradziłby sobie w Premier League?