"Marca": Nicolas Sarkozy zamieszany w incydent na Camp Nou

"Marca" donosi, że Nicolas Sarkozy wywołał incydent na Camp Nou w trakcie meczu FC Barcelona - Paris Saint-Germain (6:1). Były prezydent Francji miał zostać wyproszony na kilkanaście minut z trybun.

Karol Borawski
Na zdjęciu Camp Nou Newspix / Na zdjęciu Camp Nou

Nie jest tajemnicą, że Nicolas Sarkozy jest kibicem Paris Saint-Germain. Kilka miesięcy temu mówiło się nawet, że może zastąpić Nassera Al-Khelaifiego na stanowisku prezesa tego klubu.

Były prezydent Francji był obecny na Camp Nou w środowym meczu Ligi Mistrzów z Barceloną. Po zwycięstwie 4:0 w pierwszym meczu paryżanie byli jedną nogą w ćwierćfinale. Barcelona jednak nie zamierzała dawać za wygraną.

Przy stanie 3:0 dla gospodarzy gola zdobył Edinson Cavani. Według relacji Radio Catalunya i dziennika "Marca" Sarkozy miał wówczas krzyknąć "Hala Madrid", co nie mogło się spodobać kibicom gospodarzy.

Sarkozy miał zostać na kilkanaście minut wyproszony z trybuny. Wrócił przy stanie 4:1. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 i awansem Barcelony do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)