Puchar Anglii: czterech potentatów i dwa hity w półfinale, znamy pary

Tuż po zakończeniu meczu Chelsea z Manchesterem United (1:0), rozlosowano półfinałowe pary Pucharu Anglii. Czekają nas dwa wielkie szlagiery.

Szymon Mierzyński
PAP/EPA
Los sprawił, że The Blues zmierzą się w derbach z Tottenhamem Hotspur, zaś Arsenal stanie naprzeciw Manchesteru City. Przygrywkę do tej drugiej rywalizacji będziemy mieć 2 kwietnia, gdy Kanonierzy podejmą Obywateli w ramach Premier League.

Obsada najlepszej czwórki jest niesamowicie silna i w tych okolicznościach nie da się wskazać faworyta, zwłaszcza że na tym etapie mecze będą już rozgrywane na terenie neutralnym. Ich areną będzie Wembley (w razie remisu po 90 minutach sędzia zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie rzuty karne).

Półfinały Pucharu Anglii zaplanowano na 22 i 23 kwietnia.

Półfinałowe pary Pucharu Anglii:

Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur

Arsenal Londyn - Manchester City

Remontady nie było. Sensacyjna porażka Barcelony [ZDJĘCIA ELEVEN]

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)