Sparingowo: zwycięstwo Legii Warszawa z Zagłębiem Sosnowiec

Na zakończenie krótkiego zgrupowania w Sosnowcu Legia Warszawa pokonała 2:1 miejscowe Zagłębie. Bramki dla mistrza Polski zdobyli Michał Kucharczyk i Dominik Nagy, ale ozdobą spotkania było trafienie Michałą Fidziukiewicza.

Maciej Kmita
Michał Kucharczyk cieszy się z gola PAP / Adam Warżawa / Michał Kucharczyk cieszy się z gola
Legia objęła prowadzenie w 8. minucie po uderzeniu głową Michała Kucharczyka, któremu asystował Miroslav Radović. Wicelider Nice I ligi odpowiedział po kilkudziesięciu sekundach pięknym golem Michała Fidziukiewicza, który pokonał Radosława Cierzniaka efektownym wolejem.

W drugiej połowie o zwycięstwie Legii przesądził Dominik Nagy. Młody Węgier wykorzystał błąd jednego z obrońców Zagłębia, przejął bezpańską piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał testowanego przez I-ligowca Wojciecha Skabę.