U-21: gol Luki Zarandii, piłkarz Arki Gdynia kapitanem reprezentacji Gruzji

Rzadko spotykanym wynikiem 4:4 zakończył się sobotni mecz towarzyski młodzieżowych reprezentacji Gruzji i Islandii, a jedną z bramek w tym szalonym spotkaniu zdobył Luka Zarandia z Arki Gdynia.

Maciej Kmita
Gruziński pomocnik beniaminka Lotto Ekstraklasy w 17. minucie doprowadził do wyrównania 1:1. Luka Zarandia był kapitanem swojego zespołu, a na boisku przebywał do 70. minuty.

To jego pierwszy gol dla gruzińskiej kadry U-21, ale w reprezentacjach juniorskich regularnie zdobywał bramki. W reprezentacji U-17 strzelił siedem goli, a w kadrze U-19 zaliczył trzy trafienia.

Zarandia jest zawodnikiem Arki od stycznia, a do Gdyni trafił z Lokomotiwu Tbilisi. 21-latek nie zdążył zadebiutował jeszcze w drużynie Grzegorza Nicińskiego.

Gruzja U-21 - Islandia U-21 4:4 (2:2)
0:1 - Ragnarsson 15'
1:1 - Zarandia 17'
1:2 - Ragnarsson 51
2:2 - Bidzinaszwili 29'
2:3 - Sampsted 51'
2:4 - Andresson 69'
3:4 - Imnadze 89'