Wielki problem Realu Madryt! Gareth Bale nie zagra z Bayernem?

Real Madryt w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów pokonał Bayern Monachium (2:1). W rewanżu na Santiago Bernabeu może jednak zabraknąć Garetha Bale'a.

Jakub Artych
PAP/EPA / PAP/EPA/JUANJO MARTIN

To może być wielki cios dla Królewskich. Jak informuje hiszpańska "Marca", występ Garetha Bale'a we wtorkowym rewanżu z Bayernem Monachium stanął pod ogromnym znakiem zapytania. Według dziennika, w czasie podróży powrotnej do Madrytu, Walijczyk cały czas odczuwał ból w łydce.

Przypomnijmy, że Bale opuścił w środę boisko w 59. minucie i został zastąpiony przez Marco Asensio. Jak przyznał po meczu trener Zinedine Zidane, Walijczyk poczuł ból w łydce i nie chciał ryzykować jego zdrowiem. Dokładniejsze badania mają określić jak długo potrwa przerwa w grze 27-letniego zawodnika.

Na chwilę obecną sytuacja Bale'a nie jest komfortowa. Problemy zawodnika nie ustępują i jest już pewne, że nie zagra w sobotnim spotkaniu ze Sportingiem Gijon. Jego występ w rewanżowym meczu z Bayernem Monachium stanął pod wielkim znakiem zapytania.

Gareth Bale w tym sezonie pauzował już przez trzy miesiące z powodu kontuzji kostki. Do gry wrócił w połowie lutego. Czy gwiazdora Realu Madryt czeka dłuższa przerwa w grze?

Czy brak Garetha Bale'a jest wielkim problemem dla Realu?