Szalona końcówka meczu. 44-letni bramkarz bohaterem

Ciekawy przebieg miała końcówka meczu ligi meksykańskiej Pachuca - Cruz Azul (2:2). Gola na wagę remisu zdobył bramkarz Oscar Perez Rojas.

Karol Borawski
YouTube
CF Pachuca prowadziła po trafieniu Franco Jary w 57 minucie, ale Cruz Azul odpowiedziało trafieniami Richarda Ruiza i Martina Cauteruccio.

Sędzia Eduardo Galvan Basulto doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty. Rozpoczęła się trzecia minuta doliczonego czasu, gdy gospodarze dostali ostatnią szansę do zmiany niekorzystnego wyniku - rzut rożny.

Do piłki podszedł Jonathan Urretaviscaya, dośrodkował na ósmy metr, gdzie akurat był Oscar Perez Rojas. 44-letni bramkarz wyskoczył do piłki i strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Co ciekawe dla doświadczonego Meksykanina to nie pierwszy gol w karierze. Debiutancką bramkę zdobył w sezonie 2006/2007, gdy był zawodnikiem... Cruz Azul.