Wielka rana piłkarza Pogoni Szczecin po meczu z Legią Warszawa

Dawid Kort w ostatnich tygodniach strzelił już trzy gole, ale w niedzielę z Legią Warszawa nie trafił do siatki, a na dodatek zakończył mecz z wielką raną na nodze.

Bartosz Zimkowski
Dawid Kort w barwach Pogoni Szczecin PAP / Marcin Bielecki / Dawid Kort w barwach Pogoni Szczecin

Dawid Kort opuścił murawę w meczu Pogoni Szczecin z Legią Warszawa w 74. minucie z grymasem bólu na twarzy. Po spotkaniu okazało się, że piłkarz ma wielką ranę na nodze po jednym ze starć z rywalem.

Kort miał za sobą udane tygodnie. 15 kwietnia strzelił bowiem pierwszą od sierpnia bramkę w Lotto Ekstraklasie, a w kolejnym pojedynku został bohaterem Pogoni. Z Lechią Gdańsk w ciągu siedmiu minut dwukrotnie pokonał bramkarza przeciwnika.

W niedzielę w starciu z Legią wyszedł na boisko w podstawowym składzie, ale Pogoń przegrała 0:2.