U-19: klęska reprezentacji Polski z Anglią, siedem straconych goli w 33 minuty!

Nieprawdopodobny przebieg miał towarzyski mecz reprezentacji Polski U-19 z Anglią. Podopieczni Dariusza Dźwigały polegli w Burton aż 1:7!

Szymon Mierzyński
Wynik jest wysoki, a po 33 minutach wydawało się, że może być jeszcze gorzej, bowiem już do tego momentu Synowie Albionu wbili naszym kadrowiczom siedem goli.

Biało-Czerwoni zatrzymali jednak kanonadę Anglików, zaś po przerwie honorową bramkę zdobył Radosław Kanach.

W kolejnym spotkaniu towarzyskim reprezentacja Polski U-19 zmierzy się w Sulejówku z Kazachstanem. Ten pojedynek zaplanowano na najbliższy poniedziałek.

Anglia U-19 - Polska U-19 7:1 (7:0)
1:0 - George Hirst 7'
2:0 - Edward Nketiah 10'
3:0 - Elliot Embleton 15'
4:0 - Edward Nketiah 18'
5:0 - George Hirst 26'
6:0 - George Hirst 28'
7:0 - Edward Nketiah 33'
7:1 - Radosław Kanach 57'

Skład Polski: Tomasz Kucz - Dariusz Pawłowski (36' Serafin Szota), Tymoteusz Puchacz (80' Kacper Kostorz), Oskar Repka, Tomasz Makowski, Daniel Mikołajewski (88' Maximilian Funk), Marco Drawz (63' Marcel Stefaniak), Riccardo Grym (36' Radosław Kanach), Dominik Steczyk (70' Aron Stasiak), Adrian Łyszczarz (36' Jakub Moder), Mikołaj Kwietniewski.

Czy reprezentacja Polski U-19 wygra następny mecz z Kazachstanem?