Anglia: 90 minut Kamila Grosickiego. Kolejna porażka Hull City

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Paul Thomas/PA  / Kamil Grosicki w barwach Hull City
PAP / Paul Thomas/PA / Kamil Grosicki w barwach Hull City

Czwarta porażka w siódmym meczu. Hull City zamiast wracać do Premier League zmierza w dół tabeli The Championship. W środę przegrało z Fulham 1:2, a pełne 90 minut rozegrał Kamil Grosicki.

Kamil Grosicki tradycyjnie pojawił się w wyjściowym składzie Hull City, ale te po pierwszej połowie przegrywało 0:1. Floyd Ayite wpisał się na listę strzelców, a mało widoczny był polski skrzydłowy.

9 minut po zmianie stron Tygrysy wyrównały. Grosicki dograł do Jarroda Bowena, ale jego strzał obronił bramkarz. 20-latek dopadł jednak do piłki i tym razem okazał się już skuteczniejszy.

Tego dnia lepsze było jednak Fulham. W 62. minucie Stefan Johansen zdobył bramkę i wynikiem 2:1 zakończył się pojedynek na Craven Cottage.

Grosicki zagrał pełne 90 minut, ale nie był aktywny. Hull przegrało już czwarty mecz i po siedmiu kolejkach ma siedem punktów i jest 16.

Fulham - Hull City 2:1 (1:0) 1:0 - Floyd Ayite 42' 1:1 - Jarrod Bowen 54' 2:1 - Stefan Johansen 62'