Problemy z oświetleniem w Stambule. Mecz Ligi Mistrzów przerwany

Ze względu na problemy z elektrycznością mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Besiktasem Stambuł i RB Lipsk został przerwany. Sędzia podjął taką decyzję, gdy nagle na połowie stadionu zgasły światła.

Łukasz Witczyk
Mecz Besiktas - Lipsk w Lidze Mistrzów - awaria światła PAP/EPA / TOLGA BOZOGLU / Mecz Besiktas - Lipsk w Lidze Mistrzów - awaria światła

Problemy z oświetleniem nie trwały długo. Na połowie nowoczesnej Vodafone Areny nie świeciły się jupitery, przez co, zgodnie z przepisami, mecz nie mógł być kontynuowany. W 62. minucie arbiter Siergiej Karasew podjął decyzję o przerwaniu pojedynku Besiktasu Stambuł z RB Lipsk.

Przerwa trwała kilka minut. W tym czasie uporano się z usterką i oświetlenie działało bez zarzutu. Piłkarze wrócili na boisko i kontynuowali grę.

W chwili przerwania spotkania było 2:0 dla Besiktasu. Gole zdobyli Ryan Babel i Talisca.