Kapitalny gol na treningu Borussii. Kibice tęsknili za tym piłkarzem (wideo)

Raphael Guerreiro wrócił do gry po 4-miesięcznej przerwie i już zachwyca! Portugalczyk na treningu zdobył kapitalną bramkę, która błyskawicznie stała się hitem internetu.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Piłkarze Borussii Dortmund Reuters / Hannibal Hanschke / Piłkarze Borussii Dortmund
Po 4 miesiącach w końcu do gry powrócił Raphael Guerreiro. Zawodnik Borussii Dortmund pojawił się na boisku w drugiej połowie pucharowego meczu z Magdeburgiem (wygrana 5:0). Dzień później, najwyraźniej oskrzydlony powrotem, popisał się kapitalnym strzałem na treningu BVB.

Guerreiro po centrze z prawego skrzydła uderzył piętką z pierwszej piłki i ta wylądowała tuż pod poprzeczką bramki. "CO ZA GOL!" - napisano na oficjalnym Twitterze Borussii.

Zobacz gola:

Guerreiro doczekał się pierwszego występu w tym sezonie, ale wciąż nie jest w 100-procentowej dyspozycji. - To był ciężki czas, ale jestem szczęśliwy z powodu powrotu. Oczywiście nie jestem jeszcze w pełni przygotowany pod względem kondycyjnym. Muszę to poprawić - przyznał zawodnik na łamach BVBtotal.

Czy to najlepszy strzał, jaki widziałeś w tym sezonie?