Premier League: remis Southampton z beniaminkiem, Jan Bednarek poza kadrą meczową

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / 	PAP/EPA/GERRY PENNY / Mecz Southampton - Arsenal
PAP/EPA / PAP/EPA/GERRY PENNY / Mecz Southampton - Arsenal

Podział punktów w pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki Premier League. Brighton and Hove Albion zremisowało u siebie z Southampton 1:1.

Po pierwszej połowie bliżej zwycięstwa byli Święci, którzy już od 7. minuty prowadzili 1:0. James Ward-Prowse trafił z rzutu wolnego w spojenie słupka z poprzeczką, a skuteczną dobitką piłkę do siatki skierował Steven Davis.

Beniaminek się nie podłamał i po przerwie zapewnił sobie jedno oczko. To była bardzo ładna akcja oskrzydlająca. Z prawej strony dokładnie dośrodkował Pascal Gross i głową Frasera Forstera pokonał Glenn Murray.

Remis sprawił, że oba zespoły pozostały w środku tabeli, a Święci nadal mają jeden punkt więcej niż ekipa Chrisa Hughtona.

W meczowej osiemnastce Southampton zabrakło w niedzielę Jana Bednarka.

Brighton and Hove Albion - Southampton 1:1 (0:1) 0:1 - Steven Davis 7' 1:1 - Glenn Murray 52' [multitable table=841 timetable=10727]Tabela/terminarz[/multitable] ZOBACZ WIDEO Serie A: piękna akcja Juventusu, Higuain rozprawił się z Milanem [ZDJĘCIA ELEVEN]