Premier League: nieudany debiut Davida Moyesa w West Hamie United

Zmiana menedżera jeszcze nie przynosi dobrych efektów w West Hamie United. W debiucie Davida Moyesa Młoty przegrały na wyjeździe z Watfordem 0:2.

Szymon Mierzyński
David Moyes Getty Images / Clive Rose / Na zdjęciu: David Moyes
Zespół z Londynu ma jedną z najgorszych defensyw w Premier League i to się w niedzielę potwierdziło. Pierwszy gol dla Szerszeni padł już w 11. minucie, gdy w zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił Will Hughes.

Po przerwie wynik ustalił Richarlison, który wpadł w pole karne gości i oddał skuteczny strzał z ostrego kąta. Joe Hart miał piłkę na rękawicach, jednak nie zdołał jej odbić.

Watford wygrał 2:0 i z dorobkiem 18 punktów zajmuje 8. miejsce w tabeli. West Ham natomiast gromadzi tylko 9 oczek i pozostaje w strefie spadkowej.

Watford FC - West Ham United 2:0 (1:0) 1:0 - Will Hughes 11' 2:0 - Richarlison 64'

Czy West Ham United utrzyma się w Premier League?