"Mourinho upokorzył Fellainiego". Belg zmieniony po siedmiu minutach

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA / Na zdjęciu Marouane Fellaini i Jose Mourinho
PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA / Na zdjęciu Marouane Fellaini i Jose Mourinho

Marouane Fellaini przebywał na boisku przez zaledwie siedem minut w środowym meczu z Tottenhamem (0:2). Europejskie media piszą, że belgijski pomocnik został upokorzony przez Jose Mourinho.

[tag=6821]

Fellaini[/tag] pojawił się na boisku w 63 minucie, gdy zastąpił Jessego Lingarda. Reprezentant Belgii przebywał na placu gry zaledwie siedem minut. Został wówczas zmieniony przez Andera Herrerę. Fellaini miał zaledwie dwa kontakty z piłką, zanotował jedno podanie. "Daily Mail" i "Marca" piszą o upokorzeniu, jakiego doświadczył pomocnik.

BT Sport z kolei przedstawia słowa Jose Mourinho, który tłumaczył się ze swoich decyzji. - Marouane zszedł z boiska, ponieważ coś mu się stało z kolanem. Miał pecha i ja miałem pecha. Wszedł na boisko z entuzjazmem, ale doznał kontuzji - powiedział portugalski menedżer.

Po środowej porażce Manchester United zajmuje drugie miejsce w 15 punktami straty do Manchesteru City.

Czy Manchester United sięgnie w tym sezonie po trofeum?