The Championship: remis Hull City, 28 minut Kamila Grosickiego

Hull City tuż nad strefą spadkową tabeli The Championship. Tygrysy tylko zremisowały u siebie z Barnsley FC 1:1, a Kamil Grosicki spędził na boisku niespełna pół godziny.

Szymon Mierzyński
Kamil Grosicki Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Oba zespoły są sąsiadami w tabeli, dlatego wtorkowa potyczka miała dla nich olbrzymie znaczenie. Lepiej zaczęli ją goście, którzy prowadzili po bramce Olivera McBurniego. Wyrównał w 73. minucie Michael Dawson.

Kamil Grosicki zaczął zawody na ławce i wszedł na boisko w 62. minucie, zastępując Adamę Diomande. Polakowi nie udało się odegrać wiodącej roli w tym spotkaniu i niczym się nie wyróżnił.

Remis 1:1 oznacza, że Hull City pozostaje w tabeli nad Barnsley FC. Sytuacja Tygrysów wciąż jednak jest daleka od komfortowej. Mają 33 pkt. - tylko o trzy więcej niż otwierające strefę spadkową Birmingham City.

Hull City - Barnsley FC 1:1 (0:1)
0:1 - Oliver McBurnie 22'
1:1 - Michael Dawson 73'

Czy Hull City utrzyma się w The Championship?