Serie A: Genoa CFC - SSC Napoli online. Gdzie oglądać transmisję TV, stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: piłkarze SSC Napoli
Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: piłkarze SSC Napoli

Polski mecz w Serie A! W starciu Genoa - Napoli od pierwszej minuty na boisko wybiegnie trzech reprezentantów Polski! Początek o godzinie 20:30. Transmisja w Eleven Sports 1.

Serie A LIVE: Genoa - SSC Napoli online. Gdzie oglądać transmisję TV?

W 11. kolejce Serie A dojdzie do meczu, które włoscy dziennikarze nazwali "polskimi derbami". Starcie Genoa CFC - SSC Napoli rozpocznie się w sobotę (10 listopada) o godzinie 20:30. Transmisja telewizyjna na kanale Eleven Sports 1. Skomentują je Piotr Dumanowski i Dominik Guziak.

Spotkanie Genoa - Napoli będzie można obejrzeć także w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe legalne źródła to: elevensports.pl, Player, Ipla.

Darmową relację LIVE Z tego starcia przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Czy to będzie polski wieczór w Genui? O to mają postarać się napastnicy reprezentacji Polski, którzy w sobotę staną po przeciwnych stronach boiska. Krzysztof PiątekArkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński zagrają od pierwszej minuty. Zdecydowanymi faworytami potyczki są przyjezdni, którzy ciągle gonią prowadzący Juventus.

Początek meczu SSC Napoli - AS Roma: 20:30. Transmisja TV: Eleven Sports 2. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Player, Ipla. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czy będziesz oglądać mecz Genoa - Napoli?