Bramka Bartosza Kapustki. Bardzo dobry mecz Polaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Thomas Niedermueller/Bongarts / Na zdjęciu: Bartosz Kapustka
Getty Images / Thomas Niedermueller/Bongarts / Na zdjęciu: Bartosz Kapustka

Bartosz Kapustka rozegrał świetny mecz przeciwko Lommel SK. Młodzieżowy reprezentant Polski zdobył bramkę oraz miał udział przy jeszcze jednym trafieniu OH Leuven.

OH Leuven pokonał Lommel SK 3:1. Bartosz Kapustka na boisku spędził 90 minut. Polak zdobył pierwszą bramkę w tym spotkaniu. W 26. minucie zbiegł z piłką w okolice linii pola karnego i oddał strzał, który zaskoczył bramkarza rywali.

Kwadrans później Kapustka zobaczył żółtą kartkę, a w drugiej połowie miał udział przy drugim trafieniu OH Leuven.

22-letni zawodnik do belgijskiego klubu wypożyczony jest z Leicester. W tym sezonie wystąpił w dziewięciu meczach. Zdobył w nich trzy bramki.

OH Leuven zajmuje szóste miejsce w drugiej lidze belgijskiej. W 16 meczach zdobył 18 punktów.

Czy Bartosz Kapustka zdoła w przyszłości przebić się do składu Leicester?