Poważna kontuzja Hectora Bellerina. Łzy w oczach Hiszpana

Wielki pech Hectora Bellerina. Hiszpański obrońca Arsenalu doznał kontuzji kolana już w 18. minucie meczu z Chelsea (2:0) i opuszczał boisko ze łzami w oczach.

Tomasz Skrzypczyński
Poważna kontuzja Hectora Bellerina PAP/EPA / ANDY RAIN / Poważna kontuzja Hectora Bellerina
Arsenal pokonał Chelsea 2:0 (2:0) w sobotnim hicie 23. kolejki Premier League. Menedżer gospodarzy Unai Emery nie krył radości po końcowym gwizdku, jednak Hiszpan ma też powody do zmartwień.

Już w 18. minucie spotkania boisko musiał opuścić prawy obrońca Kanonierów, Hector Bellerin. Piłkarz doznał poważnie wyglądającej kontuzji kolana. O powadze sytuacji świadczy też jego zachowanie.

Bellerin nie krył cierpienia i wręcz krzyczał z bólu, w jego oczach pojawiły się też łzy.

Hiszpan dopiero co wrócił przecież po kontuzji łydki, jesienią pauzował też z powodu urazu mięśnia uda.

Wszystko wskazuje na to, że 23-latek będzie pauzował przez dłuższy okres, co sprawia ból głowy Emery'emu.

Prawdopodobnie jego miejsce zajmie teraz Ainsley Maitland-Niles lub Mohamed Elneny.