Puchar Polski. Raków - Legia. Piotr Malinowski pokazał ranę na głowie

34-letni pomocnik Rakowa Częstochowa z meczu przeciwko Legii Warszawa (2:1) może mieć pamiątkę na całe życie. Malinowski nabawił się poważnego rozcięcia.

Robert Czykiel
Piotr Malinowski Newspix / Cyfrasport/Łukasz Grochala / Na zdjęciu: Piotr Malinowski
Raków Częstochowa sprawił wielką sensację w ćwierćfinale Pucharu Polski. Lider I ligi na własnym stadionie ograł Legię Warszawa (2:1). Gol na wagę awansu padł w drugiej połowie dogrywki. Pięć minut później (w 117. minucie) boisko opuścił Piotr Malinowski, który wcześniej doznał groźnego urazu.

Puchar Polski: Zachwyty nad Papszunem, krytyka Sa Pinto. Twitter skomentował mecz Raków - Legia >>

34-letni pomocnik w jednej z sytuacji pechowo zderzył się z kolegą z zespołu Arkadiuszem Kasperkiewiczem. Na głowie "Maliny" pojawiło się rozcięcie, z którego lała się krew.

Po meczu pojawiło się zdjęcie Malinowskiego. Rana wygląda na głęboką i dodatkowo zajmuje sporą część czoła.
Prawdopodobnie piłkarzowi zostanie pamiątka na całe życie w postaci blizny. Graczowi Rakowa będzie jednak przypominać o wyeliminowaniu Legii.