Serie A. Juventus - AC Milan. Krzysztof Piątek znów z golem. Zobacz bramkę Polaka (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Tullio M. Puglia / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan (Krzysztof Piątek - pierwszy z lewej)

Krzysztof Piątek trafił do siatki po raz 21. w tym sezonie! Napastnik AC Milan pokonał swojego rodaka, Wojciecha Szczęsnego z Juventusu Turyn. Zobacz gola!

Jest nie do zatrzymania! Krzysztof Piątek zdobył pierwszego gola w meczu pomiędzy Juventusem Turyn i AC Milan w ramach 31. kolejki Serie A. Polski napastnik trafił do siatki w 39. minucie. Fatalnie piłkę wybił Leonardo Bonucci, przejął ją Tiemoue Bakayoko, który zanotował asystę przy golu naszego reprezentanta. 23-latek strzelił po ziemi, z 15. metrów, obok interweniującego Wojciecha Szczęsnego.

Dla debiutanta w Serie A to już 21. gol w tym sezonie. 13 z nich zdobył w barwach Genoa CFC, resztę już po transferze do Milanu.

Zobacz bramkę Krzysztofa Piątka w meczu z Juventusem:

Piątek walczy o koronę króla strzelców Serie A. Jednym z jego rywali jest inny nowy zawodnik we Włoszech, Cristiano Ronaldo, który jednak odpoczywa po ostatniej kontuzji i jest szykowany na mecze Juventusu w Lidze Mistrzów. Portugalczyk ma na koncie 19. goli. Na tę chwilę Polak jest współliderem klasyfikacji strzelców. 21 bramek ma również Fabio Quagliarella z Sampdorii.

Juventus w drugiej połowie zdołał odwrócić losy meczu. Mistrzowie Włoch strzelili dwie bramki i pokonali AC Milan 2:1.

Czy Krzysztof Piątek zostanie królem strzelców Serie A?