Bundesliga. Bayern - Hertha. "Znów był godny zaufania". Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki, a Bayern Monachium zremisował z Herthą Berlin 2:2 (1:2) na inaugurację nowego sezonu Bundesligi. Zobacz, jak niemieckie media oceniły występ reprezentanta Polski.

Dawid Borek
Dawid Borek

Udana inauguracja

Robert Lewandowski mocnym uderzeniem rozpoczął nowy sezon Bundesligi. W inauguracyjnym meczu z Herthą Berlin strzelił dwie bramki, zapewniając Bayernowi Monachium remis 2:2 (1:2).

"Lewy" otworzył worek z golami w 24. minucie, gdy wślizgiem wykończył dośrodkowanie Serge'a Gnabry'ego, drugie trafienie zanotował z kolei w 60. minucie. Wtedy po bezmyślnym faulu Marko Grujicia w polu karnym Polak zamienił "11" na bramkę.

Warto dodać, że dzięki golom przeciwko Herthcie Lewandowski stał się pierwszym w historii piłkarzem Bundesligi, który strzelił bramkę na inaugurację ligi w pięciu kolejnych sezonach.

Na kolejnych kartach zobaczycie, jak występ Roberta Lewandowskiego w pierwszym spotkaniu nowego sezonu oceniły niemieckie media.

ZOBACZ: Bundesliga. Bayern - Hertha. Dwie bramki Roberta Lewandowskiego i niespodzianka w Monachium

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Czy Robert Lewandowski zasłużył na jeszcze wyższe noty?