Serie A. Piłkarze Bologna FC wspierają Sinisę Mihajlovicia. Pojechali świętować pod szpital

Bologna FC po szalonym spotkaniu pokonała na wyjeździe Brescię Calcio 4:3, choć przegrywała do przerwy 1:3. Triumf piłkarze zadedykowali trenerowi Sinisie Mihajloviciowi, a po meczu pojechali pod szpital, by świętować.

Łukasz Witczyk
Sinisa Mihajlović Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Sinisa Mihajlović
Trener Sinisa Mihajlović walczy z białaczką i przechodzi kolejne chemioterapie, by wrócić do zdrowia. To utrudnia mu pracę z piłkarzami Bologna FC. Ci wspierają swojego szkoleniowca na każdym kroku. Zadedykowali mu wyjazdowy triumf nad Brescią Calcio. Mecz zakończył się rezultatem 4:3.

Piłkarze zespołu z Bolonii po powrocie do miasta wybrali się pod szpital, w którym przebywa Mihajlović. Nie zabrakło głośnych śpiewów na cześć szkoleniowca. Ten, stojąc w oknie, dziękował swoim podopiecznym za przybycie.

Bologna FC do przerwy przegrywała z Brescią Calcio 1:3. W drugiej połowie przyjezdni zdołali odwrócić losy spotkania po trafieniach Rodrigo Palacio, Andreai Poliego oraz Riccardo Orsoliniego.

Po trzech kolejkach Bologna FC to wicelider rozgrywek Serie A. Klub ten zdobył 7 punktów i w ligowej tabeli lepszy jest tylko Inter Mediolan, który wywalczył dotychczas komplet 9 "oczek". Ważnym ogniwem zespołu jest bramkarz Łukasz Skorupski.

Serie A. Hellas - AC Milan. Mariusz Stępiński i jego brutalny faul kung-fu (wideo)
Serie A: Hellas - AC Milan. Krzysztof Piątek strzelił zwycięskiego gola, koszmarny debiut Mariusza Stępińskiego

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)