Liga Mistrzów: Tottenham - Bayern. Niko Kovac: Wielka chwila niemieckiego futbolu

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ANDY RAIN / Na zdjęciu: Niko Kovac
PAP/EPA / ANDY RAIN / Na zdjęciu: Niko Kovac

Po zwycięskim meczu LM z Tottenhamem (wynik 7:2) trener Bayernu Monachium, Niko Kovac, nie krył swojego szczęścia. - Nikt nie mógł o tym nawet marzyć - mówi.

Piłkarze Bayernu Monachium zdeklasowali w Londynie Tottenham Hotspur (wynik 7:2) w meczu Ligi Mistrzów 2019/20. W pomeczowych komentarzach Niko Kovac komplementował swój zespół.

- Nikt nie mógł o tym nawet marzyć. Wiedzieliśmy, czego można się tu spodziewać. To był mecz rozegrany na dużej intensywności. Przeciwnik wywierał na nas presję. Na początku brakowało nam agresji, ale od ok. 30. minuty mój zespól zaczął spisywać się coraz lepiej - przyznał trener Bayernu, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

Kovac docenił też bramkę na 2:1, którą tuż przed przerwą zdobył Robert Lewandowski. - Oczywiście, ten gol był bardzo ważny. Po przerwie graliśmy już tak, jak sobie to wyobrażam. To wielka chwila niemieckiego futbolu - dodał Kovac.

ZOBACZ: Liga Mistrzów: Tottenham - Bayern 2:7! Mistrz Niemiec szalał w Londynie! Robert Lewandowski z dubletem! >>

Szkoleniowiec Bawarczyków zapewnił kibiców, że drużyna nie zamierza spocząć na laurach. - Od jutra skupiamy się ponownie na Bundeslidze. W tym sezonie mamy duże wyzwania. Chcemy wiele osiągnąć - podsumował.

W kolejnym meczu Bayern zmierzy się w lidze z Hoffenheim. Pojedynek na Allianz Arenie zaplanowano w sobotę (5 października) o godz. 15:30.

ZOBACZ: Liga Mistrzów: Tottenham - Bayern. Niemieckie media chwalą Gnabry'ego. "Gnabry-Gala", "Rany, Bayern!" >>