KSZO Ostrowiec - MKS KSZO Junior 1:0 w meczu sparingowym

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Tradycją wprowadzoną przez poprzedniego trenera KSZO Ostrowiec Św. - <b>Wiesława Wojno</b> - stało się już rozgrywanie meczów sparingowych zespołu pomarańczowo-czarnych z młodszymi kolegami z MKS KSZO Junior.

W tym artykule dowiesz się o:

W pierwszym meczu kontrolnym, który rozpoczął cykl spotkań, podopieczni trenera Roberta Kasperczyka pokonali ostrowiecką młodzież 1:0 (1:0). Bramkę w 16. minucie meczu zdobył strzałem głową Jakub Cieciura - reprezentujący w minionym sezonie barwy GKP Gorzów - któremu od poniedziałku przygląda się sztab szkoleniowy ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego.

W zespole KSZO zagrali głównie testowani zawodnicy, a wśród nich między innymi: Waldemar Sotnicki, (Górnik Wieliczka), Piotr Szymiczak (Odra Wodzisław), Mateusz Sławik (ostatnio Odra Opole), Jakub Cieciua (GKP Gorzów), Łukasz Kalinowski (Unia Janikowo), Łukasz Gajda (Naprzód Jędrzejów).

Spotkanie rozgrywane było 3x30 minut w Ostrowcu Świętokrzyskim na boisku przy ulicy Różanej.

KSZO Ostrowiec Św. - MKS KSZO Junior 1:0 (1:0, 1:0)

1:0 - Cieciura 16'