Liga norweska. Wyszedł mu strzał życia. Bramkarz Hagerup perfekcyjnie wykonał rzut wolny (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eurosport_UK / 2. liga norweska - Skeid vs Ullensaker/Kisa
Twitter / Eurosport_UK / 2. liga norweska - Skeid vs Ullensaker/Kisa

Bohaterem 27. kolejki 2. ligi norweskiej został golkiper Stefan Hagerup, który popisał się fantastycznym wykonaniem rzutu wolnego.

W tym artykule dowiesz się o:

W spotkaniu norweskiej Adeccoligaen (2. liga) pomiędzy zespołami Skeid i Ullensaker/Kisa (wynik 1:2) goście przegrywali do 89. minuty. Wtedy do piłki ustawionej ok. 25 metrów od bramki gospodarzy podszedł golkiper Stefan Hagerup i... potężnym strzałem wyrównał stan meczu.

Piłka po uderzeniu 25-latka z rzutu wolnego wylądowała w samym okienku bramki. Trafienie bramkarza zmotywowało jego partnerów z drużyny, gdyż cztery minuty później - w doliczonym czasie gry - napastnik Vamouti Diomande z Wybrzeża Kości Słoniowej zapewnił ekipie gości zwycięstwo.

ZOBACZ: Fortuna I liga: dawno nie widziałeś takiej bramki. Niesamowity rajd obrońcy >>

ZOBACZ: II liga. Gol z gatunku "stadiony świata" w Siedlcach >>

Po 27 kolejkach na zapleczu norweskiej ekstraklasy Ullensaker/Kisa zajmuje 9. miejsce w tabeli (strata do lidera Aalesund wynosi aż 34 pkt), a Skeid plasuje się na przedostatniej 15. pozycji.

Zobacz niesamowitego gola w wykonaniu bramkarza z Norwegii na Intility Arenie w Oslo: